Чорапи со висока компресија на бутот

Чорапи со висока компресија на бутот Производители, добавувачи во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Чорапи со висока компресија на бутот, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Таа е основана од страна на искусен човек со група на млади луѓе со богато искуство, страст и вера. Со години на искуство во R & D, производство и управување, имаме чувствувате опрема, напредна технологија и стручен тим да се развие, производство и продажба на високо квалитетни фино производи со конкурентна цена и верна служба. Ние секогаш тесно соработуваат со клиентите. според нивните спецификации, и ќе им помогне да се развие нивниот пазар. Нашата цел е "да победи на двете двете страни".
Најдете и купете Чорапи со висока компресија на бутот по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Чорапи со висока компресија на бутот во Taiwan
Со цел да се задоволи побарувачката на пазарот, ние постојано ќе се развиваат нови

Чорапи со висока компресија на бутот

производи. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
 • Чорапи со висока компресија на бутот - CP-05
Чорапи со висока компресија на бутот
модел - CP-05
Чорапи со висок отворен пети со диплома за компресија
КП-05
 • -Достапно во 280 Denier./Отворен пети
 • -Материјал:75%НИЛОН 25%ЛИКРА
 • -БОЈА:Беж/Црното
 • Големина:М/Л/XL/XXL/Прилагодено
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Проширени вени функција на еластични бедро високи чорапи отворени пети.
 • Фин материјал и достапен во отворен пети со можност за дишење.
 • Не-лизгачки точки силиконски дизајн на бутот за да се спречи паѓање-исклучен.-
 • 3D дизајн на пета без притисок.
 • Долго го зајакнува ткаењето на палецот и петата-носење перформанси.
 • Дипломираната компресија ја помага циркулацијата на крвта од долните кон горните страни.
 • Ние обезбедуваме OEM/ODM услуга за задоволување на нашите клиенти.
Enquiry Now
производи Листа