Чорапи со висока компресија на бутот

Чорапи со висока компресија на бутот Добавувач и производител во Taiwan.
Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е производство на претпријатие од областа на проектирање, развој, производство и трговија на Чорапи со висока компресија на бутот. Ако имате проблеми или се разочарани со низок квалитет на производи од други компании ", ве молиме обидете се нашите производи. Нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти да ги задоволи совршено. Ние ги доставуваме производи на сите на Кина клиенти.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Чорапи со висока компресија на бутот, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

Чорапи со висока компресија на бутот

производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.
 • Чорапи со висока компресија на бутот - CP-04
Чорапи со висока компресија на бутот
модел - CP-04
Чорапи со високи затворени пети со дипломиран компресија
КП-04
 • Достапно во 280 Denier./Затворен палец
 • Материјал:75%НИЛОН 25%ЛИКРА
 • БОЈА:Беж/Црното
 • Големина:М/Л/XL/XXL/Прилагодено
 • ПРОИЗВОДЕН ВО ТАЈВАН
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Проширени вени функцијата на еластични бедро високи чорапи затворени.
 • Силиконската лента со точки помага да се направи чорапот посигурен на вашата нога.
 • Реципрочна плетена пета и пети за подобро вклопување и удобност.
 • Долго засилен ѓон за чорап-носење перформанси.
 • Прогресивната компресија помага да се подобри циркулацијата на крвта.
 • Опремен со професионална машина за инспекција на притисок за да се обезбеди стабилен квалитет.
Enquiry Now
производи Листа