Чорапи за поддршка

Чорапи за поддршка | CHINYA ENTERPRISE CO., LTD.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Чорапи за поддршка, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Во текот на изминатите години, ние снабдување целиот свет клиенти производи со висок квалитет на производи со разумни цени. Двете сопствени ред и нормално налози се на располагање. Имаме докажано јадро од професионалци, кој нè прави високо квалификувани да обезбеди трговски услуги според највисоките стандарди. Ние имаме список на тим од добро искусни и квалификувани професионалци, способни да се справи со сите барања на клиентите. Ако сакате да знаете повеќе, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Чорапи за поддршка по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Чорапи за поддршка
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Чорапи за поддршка

. Ние нудиме цела палета на неколку стандардни опции, како и во корисни кориснички избори да ги задоволат специфичните барања на клиентите. Нашите производи се во par со индустриски стандарди за квалитет.
 • Чорапи за поддршка - CP-06
Чорапи за поддршка
модел - CP-06
Дипломирал компресија на коленото Здраво чорапи
КП-06
 • Достапно во 140,200,280 Дениер./Затворен палец
 • Материјал:75%НИЛОН 25%ЛИКРА
 • БОЈА:Беж/Црното
 • Големина:С-М/Л-XL/Прилагодено
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • ПРОИЗВОДЕН ВО ТАЈВАН
 • Unisex Непроѕирен материјал за мажи и жени кои ги гушкаат нозете за рамномерно да го намали заморот,болка и оток
 • Одликува со простран дизајн на пети и не-врзувачки отвор на ногата за да се спречи иритација на кожата по подолго време на носење.
 • Го зајакнува ткаењето на петицата и палецот.
 • Производите се плетени со медицински машини LONATI кои се увезени од Италија.
 • Сите чорапи се тестирани од страна на професионалната машина за тестирање за да се увери дека е градуирана компресија.
 • Ние имаме себе-инспекциски систем за различни процеси за да се обезбеди квалитетот е одличен.
Enquiry Now
производи Листа