Чорапи под притисок

Чорапи под притисок | CHINYA ENTERPRISE CO., LTD.
Од нашиот естаблишмент, имаме развиена од мало претпријатие во сеопфатна група, интегрирањето на производителот, снабдувачот и извозник на Чорапи под притисок. Ние сме сигурни дека нашите производи со висок квалитет и одличен услуги ќе биде прифатена од страна на растечката листа на задоволни клиенти. контактирајте не е првиот чекор да се изгради долга и успешна деловен однос со нас.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Чорапи под притисок по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Чорапи под притисок
Главно ние професионално производство со врвен квалитет

Чорапи под притисок

, Дека посветени да обезбедат најдобрите производи и служи за да ви по најповолна цена. Имаме испорачува нашите производи на многу клиенти со добра репутација за неколку години. Па ние сигурно може да се каже дека квалитетот и цената на нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти задоволи.
 • Чорапи под притисок - CP-07
Чорапи под притисок
модел - CP-07
Дипломиран компресија отворен пети коленото Здраво чорапи
КП-07
 • Достапно во 280 Denier./Отворен палец
 • Материјал:75%НИЛОН 25%ЛИКРА
 • БОЈА:Беж/Црното
 • Големина:С-М/Л-XL/Прилагодено
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Проширени вени функцијата на еластични отворени колена високи чорапи.
 • Го зајакнува ткаењето на петицата.
 • Помага во ублажување на болката од отекување на нозете по долго стоење,седентарен или тежок труд.
 • Дипломирана компресија,значи дека компресијата е највисока на глуждот и се намалува кон врвот на чорапите.
 • Сите чорапи се тестирани од нашата професионална машина за тестирање во САД за време на производството.
Enquiry Now
производи Листа