Црево за поддршка за жени

Црево за поддршка за жени по најдобра цена во Taiwan.
Taiwan производителот, снабдувачот, CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. беше добро познат компанијата да обезбеди Црево за поддршка за жени производи. Ние него го правиме и го прават строга контрола на квалитетот во нашата фабрика. Сите наши производи се во согласност и тестирани 100% пред породувањето. Нашите производи не се само прави маркетинг во светот, но, исто така, поставување на квалитет и trustable бренд. Ние секогаш имајте на иновации, одличен квалитет, со разумна цена и навремена испорака на ум за да се исполнат потребите на клиентите. Ние исто така нудиме многу видови на производи, добредојде на нашата веб-страница за да добиете повеќе информации! Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Црево за поддршка за жени. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Црево за поддршка за жени кои нудат најдобра цена во Taiwan
Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

Црево за поддршка за жени

производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.
  • Црево за поддршка за жени - CP-03
Црево за поддршка за жени
модел - CP-03
360D дипломирани хеланки за компресија
КП-03
  • Достапно во 360 Denier/прилагодени
  • Материјал:75%НИЛОН 25%ЛИКРА
  • БОЈА:Беж/Црното/Прилагодено со пантон.
  • Големина:С-М/Л-XL/Прилагодено
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
  • Проширени вени функција на еластични хеланки.
  • Мрежестиот дијамантски гарнир обезбедува максимална удобност,дише и слобода на движење.
  • Разубавете ги нозете на кривината,контрола на стомакот и колкот нагоре.
  • Дипломираната компресија може да ја промовира циркулацијата на крвта и да ја подобри флексибилноста на мускулите на нозете.
Enquiry Now
производи Листа