Црево за поддршка

Црево за поддршка Производител, добавувач-CHINYA ENTERPRISE CO., LTD.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е компанија ориентирана кон извоз, која доставува Црево за поддршка на светскиот пазар. Имаме сопствена фабрика лоцирана во Taiwan. Ние можеме да ги снабдуваме клиентските производи со конкурентна цена и добар квалитет. Нашата компанија е ангажирана во деловната линија на оваа индустрија.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црево за поддршка, треба да знаете за највисок квалитет на Црево за поддршка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Нашите

Црево за поддршка

промовирање на нивниот шарм во голема мера. Набавени од сертифицирани производители на овие производи се произведени според параметрите за квалитет распространети на глобално ниво.
 • Црево за поддршка - CP-02
Црево за поддршка
модел - CP-02
Т-Препоните дипломиран компресија Pantyhose
КП-02
 • -Достапно во 140D,200D,280D
 • -Материјал:75%НИЛОН 25%ЛИКРА
 • -БОЈА:Беж/Црното/Прилагодено како пантон
 • -Големина:М/Л/XL/XXL/Прилагодено
 • MOQ=1200 ЕЕЗ.Може да меша големини
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Нега за миење:Рачно миење Ладно/Без белило/Закачете се.
 • Т-Дизајнот на препоните спречува изложеност.
 • Плетена од LONATI LA-Медицински машини МЕ увезени од Италија.
 • Тестирано од САД-CMD-100 за да се уверите во градуираната компресија.
 • Бесшевниот дизајн обезбедува поголема удобност.
 • Го намалува отокот и ги поддржува зглобовите на глуждот.
 • Може делумно да се намали маснотиите,разубавете ги нозете на кривината.
 • Го зајакнува ткаењето на палецот и петата.
 • Издржлива и дише ткаенина.
 • Дипломираното ниво на компресија е највисоко околу глуждот и се намалува кон врвот на хулахопките.
 • Професионален дизајнерски тим,ние обезбедуваме OEM、ODM услуга.
Enquiry Now
производи Листа