Топла пантајози

Топла пантајози Производител, добавувач-CHINYA ENTERPRISE CO., LTD.
Ние се техничка Топла пантајози производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот, фабрика во Taiwan. Активен интерес, ние може да ви обезбеди со најновиот проект на пазарот со најповолна цена и услуга. Ние прифаќаме ОЕМ и ODM наредби. Со силна позадина дизајнери и производствени погони, ние може да произведе разни производи според барањата на дел на клиентот. Откако ќе се обиде, ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Топла пантајози, треба да знаете за највисок квалитет на Топла пантајози производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Ние сме insisit за истражување

Топла пантајози

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
  • Топла пантајози - PTY-06
Топла пантајози
модел - PTY-06
Контролирајте го врвот Топло четкана обложена гаќичка
PTY-06
  • Топли непроѕирни контролни врвни хулахопки
  • Материјал:88%НИЛОН 12%СПАНДЕКС
  • БОЈА:Црното/Прилагодена боја е добредојдена.
  • Големина:С-М/М-Л
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
  • Термички непроѕирен:Оваа зима Контрол Топ хулахопки за жени ја виткаат фигурата и ве загреваат,нудејќи цврста покриеност од пети до торзо.
  • Еластичните хулахопки ја зголемуваат удобноста:Овие термални хулахопки победија’т куп нагоре или попуштање;Еластична половина за дополнителна удобност и осигурете дека хулахопките остануваат горе без да се лизгаат надолу.
Enquiry Now
производи Листа