Микрофибер пантајози

Висок квалитет Микрофибер пантајози Добавувач, производител од Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник ангажирани во истражување, развој, производство, продажба и сервис на Микрофибер пантајози. Ние се наоѓа во Taiwan и имаат удобен превоз пристап. Посветен на строга контрола на квалитетот и внимателен услуга на клиентите, нашите искусни членови на персоналот се секогаш на располагање да разговараат за своите барања и да се обезбеди целосна задоволството на клиентите. Ако сте заинтересирани во било кој тип на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Микрофибер пантајози, треба да знаете за највисок квалитет на Микрофибер пантајози производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Микрофибер пантајози

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.
  • Микрофибер пантајози - PTY-04
Микрофибер пантајози
модел - PTY-04
80D непроѕирни хулахопки од микрофибер
PTY-04
  • Достапно во 80 Denier.
  • Материјал:88%НИЛОН 12%СПАНДЕКС
  • БОЈА:Беж/Црното.Прилагодена боја е добредојдена.
  • Големина:С-М/М-Л
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
  • Микрофиберот со целосна поддршка 80 Denier се загрева&нежен допир.
  • Удобни контролни врвни хулахопки со умерен ефект на контрола на стомакот за израмнување,погоден за носење цел ден.Супер еластична и еластична за да одговара на секој облик на тело.
  • Памук во облик на дијамант сошиен во хулахопките ве прави флексибилно да одите дури и кога ги носите овие зимски хулахопки.Издржливиот микрофибер направен од врвна мешавина од најлон и спандекс ве одржува топли и пријатни.
Enquiry Now
производи Листа