Леопард Pantyhose

Леопард Pantyhose по најдобра цена во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Леопард Pantyhose, Кој е произведен со користење најдобрите квалитет на суровините и компоненти. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите производи со висок квалитет на материјали и напредна технологија механизам може да ги исполни современи стилови.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Леопард Pantyhose. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Леопард Pantyhose кои нудат најдобра цена во Taiwan
Како и оригиналот инвеститорот на

Леопард Pantyhose

, Ние се нудат на најконкурентна цена и најдобар квалитет. MOQ преговара, се чувствуваат слободни да не контактирате за цена детали. Исто така, Ние извоз голема quatity да бродот секоја година.
 • Леопард Pantyhose - F-P-01
Леопард Pantyhose
модел - F-P-01
20 Pantyhose Denier Sheer Leopard Jacquard Pantyhose
Ф-П-01
 • Достапно во 20 Denier.
 • Материјал:90%НИЛОН 10%СПАНДЕКС
 • БОЈА:Црното/Прилагодена боја е добредојдена.
 • Големина:С-М/Л-XL
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Контролен врв од 40 denier.
 • 20 чисти хулахопки со елегантен мрежест изглед и леопард жакард дизајн по целата нога.
 • Екстра силна област на прстите,што го намалува скалилото.
 • Лесен и дише.
 • Висококвалитетниот материјал обезбедува оптимална удобност и задоволство.
 • Рачно миење само.
Enquiry Now
производи Листа