Pantyhose кои не се водат

Pantyhose кои не се водат Производител, добавувач-CHINYA ENTERPRISE CO., LTD.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е прва класа техничка компанија, специјализирана за обезбедување Pantyhose кои не се водат, база во Taiwan. Се фокусираме на истражување и развој на производи, како и производство и продажба на нив со висок квалитет.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Pantyhose кои не се водат, треба да знаете за највисок квалитет на Pantyhose кои не се водат производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Pantyhose кои не се водат

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
  • Pantyhose кои не се водат - PTY-03
Pantyhose кои не се водат
модел - PTY-03
15 Дениер Не-Материјал за трчање Pantyhose
PTY-03
  • Достапно во 15 Denier.
  • Материјал:88%НИЛОН 12%ЛИКРА
  • БОЈА:Беж/Црното
  • Големина:С-М/Л-XL
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
  • ЛИКРА®ФУЗИЈА&трговија;технологијата помага да се направи трикотажата отпорна на трчање.Тоа помага да се спречат перфорации,дупки или гребнатини од претворање во непријатни трчања.
  • Класична трикотажа за беспрекорни нозе:Проѕирни хулахопки од 15 denier,лесен и дише.Истегнувачки проѕирен за тенко вклопување и мазни линии на телото.
  • Контрола на врвот Pantyhose:Пантајхолки со контролен горен дел што не лесно се паѓа.Обезбедува тенок заоблен тело за жените без да предизвикува испакнатини или врзување за помазен стомак,колковите и задниот дел.
Enquiry Now
производи Листа