Балетски хулахопки

Балетски хулахопки Производител, добавувач-CHINYA ENTERPRISE CO., LTD.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е една од Балетски хулахопки производители, добавувачи, извозници за толку многу години во Taiwan. Ние постави тимска работа централизирана претпријатие култура да се обучуваат компанија надлежност. Ние иницира човечки-базирани на управување, нормализирани управување политика, стандардизација текови и постојан квалитет. Учење и организација е нашиот развој цел. Ние веруваме дека сите вработени се обединат заедно да работат напорно, и со нашите маркетинг идејата дека прв клиент, квалитетот приоритет, луѓе ориентирани, ние може да се развие во поголема и посилна. Во исто време, ние може да им служи на клиенти повеќе вредност, и се посвети повеќе на општеството. Ние сме вашиот најдобар избор.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Балетски хулахопки, треба да знаете за највисок квалитет на Балетски хулахопки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Ние обезбеди голем број на

Балетски хулахопки

. Овие производи се, вклучувајќи и многу карактеристики, како што се висок квалитет, брза испорака, конкурентни цени, еколошки производи и разновидна. Ние ги следиме етички бизнис политики за да се обезбеди крајната задоволство на клиентите на нашите клиенти.
 • Балетски хулахопки - PTY-07
Балетски хулахопки
модел - PTY-07
Транзициски хулахопки за балетски танци со дупки
PTY-07
 • Достапно 50 Denier.
 • Материјал:88%НИЛОН 12%СПАНДЕКС
 • БОЈА:Балет Пинк.Прилагодена боја е добредојдена.
 • Големина:6-8/8-10/10-12/С/М/Л
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Стилот со кабриолет му овозможува на Танчерката да го носи тесниот како со нога или без нога.
 • Совршен за префрлување помеѓу неколку стилови на танц.
 • Издржлив микрофибер направен од врвна мешавина од најлон и спандекс за оптимално истегнување и издржливост.
 • Широк плетен во појас за дополнителна удобност.
 • Памук во облик на дијамант, сошиен во хулахопките, ве прави флексибилно да се движите.
Enquiry Now
производи Листа