Цветни чипкасти високи чорапи

Цветни чипкасти високи чорапи Добавувач и производител во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е специјализирана производител во Taiwan. Ние прилично сигурен дека високата класа опрема, одлична технологија за управување и богато искуство во оваа линија ќе ни помогне да се гарантира да обезбеди врвен квалитет Цветни чипкасти високи чорапи, На тој начин можат да ги задоволи променливите потреби на потрошувачите ефективно.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Цветни чипкасти високи чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Нашите

Цветни чипкасти високи чорапи

имаат висок квалитет и конкурентна цена, нашата компанија има брза испорака и ефикасна услуга. Откако ќе започнете бизнис со нас, вие никогаш не ќе бидат разочарани со нашата голема услуга и поддршка.
 • Цветни чипкасти високи чорапи - F-OTK-01
Цветни чипкасти високи чорапи
модел - F-OTK-01
20 Denier проѕирни цветни жакард чорапи над колена
Ф-ОТК-01
 • Достапно во 20 Denier.
 • Материјал:82%НИЛОН 10%СПАНДЕКС 8%ПОЛИЕСТЕР
 • БОЈА:Црното/Прилагодена боја е добредојдена.
 • Големина:С-М/Л-XL
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • 20 denier ултра-чиста со цветен жаккард.
 • Невидливи засилени прсти на сандали изработени од високи-најлон со густина кои се кинат-отпорни и одржуваат форма по повеќекратно носење и миење на рацете.
 • Лесен и дише.
 • Одразува свиленкаста мазност и издржлив за носење.
 • Модни чорапи за беспрекорни нозе.
Enquiry Now
производи Листа