Навлака за компресија на подлактицата

Висок квалитет и најдобра цена Навлака за компресија на подлактицата во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Навлака за компресија на подлактицата, Кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Целата атрактивен опсег може да се искористи од нас во конкурентни цени на пазарот. Ако имате било какви прашања или сугестии, Ве молиме не двоумете се да контактирајте со нас.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Навлака за компресија на подлактицата, треба да знаете за највисок квалитет на Навлака за компресија на подлактицата производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Понатаму употребата на најдобар квалитет на суровините и напредни машини опрема ни овозможува да имаат подобра контрола над нашите производствени процеси, овозможувајќи ни да се произведе

Навлака за компресија на подлактицата

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди во однос на квалитет, трајност и финиш.
 • Навлака за компресија на подлактицата - AS-01
Навлака за компресија на подлактицата
модел - AS-01
Ракави за компресија
AS-01
 • Материјал:67%Најлон 33%ЛИКРА
 • Боја:Прилагодено е добредојдено
 • Големина:Слободна големина/Прилагодено е добредојдено
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено
 • Ракавите на рацете имаат навистина дипломирана компресија што помага да се зајакне циркулацијата во рацете и да се обезбеди соодветна поддршка.
 • Помага во намалување на отокот.
 • Намалување на замор на мускулите за време на вежбање.
 • Повеќе зони на компресија.
 • СПФ 50+заштита од сонце и УВ зраци.
 • Производите се плетени со медицински машини LONATI кои се увезени од Италија.
 • Сите производи се тестирани од професионалната машина за тестирање за да се постигне правилна компресија.
Enquiry Now
производи Листа