Чорапи за раце

Висок квалитет Чорапи за раце Добавувач, производител од Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е една од професионални Чорапи за раце производител и снабдувач со над години искуство во Taiwan. Било која количина е добредојдена. Со агресивни внимание, секогаш можеме да ви понудиме најновите статии на пазарот со најдобра цена и услуга. Ние исто така, прифати OEM, ODM ред. Со силна позадина дизајнер и производство објект, ние произведуваме за различни брендирани клиенти. Откако ќе се обиде, вие дефинитивно ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за раце, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за раце производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Нашите строги управување и сериозна работа став ќе се обезбеди на клиентите квалитет и сигурни извори со нашите

Чорапи за раце

. Ние сме во потрага напред кон соработката со прекуокеанските потрошувачи врз основа на взаемна корист. Ако ви требаат повеќе информации во врска со нас, Ве молиме слободно.
  • Чорапи за раце - AS-06
Чорапи за раце
модел - AS-06
Дипломирани ракави за компресија
AS-06
  • Материјал:67%Најлон 33%ЛИКРА
  • Боја:Прилагодено е добредојдено
  • Големина:Слободна големина/Прилагодено е добредојдено
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено
UPF50+УВ ЗАШТИТА-Добијте заштита од сонце од штетните УВ зраци.
НЕ-SLIP TECH GRIP&даш;За стационарно вклопување
Ткаенина за истегнување на 4 НАЧИНИ&даш;Издржлив дизајн за максимална подвижност.
СУПЕРИОРНА КОМПРЕСИЈА&даш;Вистинската компресија обезбедува крајна мускулна поддршка за намалување на отокот.
ПРОТИВ Пот&даш;За брзо сушење.
ТКАФИНА БЕЗШЕВСКА И ДИШЕ&даш;Лесен материјал за долготрајна удобност.
Enquiry Now
производи Листа