Ракави за компресија за мажи

Висок квалитет Ракави за компресија за мажи Добавувач, производител од Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. се наоѓа во Taiwan производство, снабдување и извоз Ракави за компресија за мажи со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет. Покрај тоа, нашите производи имаат добар углед кај нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега!
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ракави за компресија за мажи, треба да знаете за највисок квалитет на Ракави за компресија за мажи производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

Ракави за компресија за мажи

производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.
  • Ракави за компресија за мажи - AS-07
Ракави за компресија за мажи
модел - AS-07
Ракави за компресија
AS-07
  • Материјал:67%Најлон 33%ЛИКРА
  • Боја:Прилагодено е добредојдено
  • Големина:Слободна големина/Прилагодено е добредојдено
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено
&бик;SPF50+УВ заштита:Ефикасно ги блокира УВ зраците и штити од штетните УВ зраци.
&бик;Намалување на болката:Дипломирана компресија за да се помогне циркулацијата на крвта и да се обезбеди поддршка,се користи како ракав за компресија на подлактицата и лактот за ослободување од болка и непријатност.
&бик;Компресија на движење:Дизајн на повеќе зони за компресија.Обезбедува соодветна поддршка за намалување на отокот.
&бик;Квалитет на кој можете да му верувате:Материјалот е удобен,дише,издржливи,еластична,испуштање на влага и заштита од УВ.
 
Enquiry Now
производи Листа