Ракав за поддршка на раката

Ракав за поддршка на раката по најдобра цена во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Ракав за поддршка на раката. И наш фабрика е во Taiwan, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Ракав за поддршка на раката. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Ракав за поддршка на раката кои нудат најдобра цена во Taiwan
Ние си имаме свој фабрика, и да го прифатат OEM цел, професионално производство персонал кој ќе се грижи за вашиот

Ракав за поддршка на раката

и бидете сигурни дека ќе се постигне највисок квалитет на располагање за овој производ.
  • Ракав за поддршка на раката - AS-05
Ракав за поддршка на раката
модел - AS-05
Ракави за компресија
AS-05
  • Материјал:67%Најлон 33%ЛИКРА
  • Боја:Прилагодено е добредојдено
  • Големина:Слободна големина/Прилагодено е добредојдено
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено
  • 50+УВ заштита:Добијте заштита од сонце од штетните УВ зраци.Секој ракав заштитен со УВ зраци е направен со врвна ткаенина.
  • Намалување на болката:Обезбедете соодветна поддршка за да ја смирите болката и непријатноста.
  • Атлетска спортска компресија:Професионален компресивен ракав за поддршка на мускулите и зглобовите за намалување на отокот.
  • Квалитет на кој можете да му верувате:Нашиот заштитен лактен ракав за жени и мажи е удобен&дише.Секој ракав за потпора на рацете е направен од лесна ткаенина што останува ставена,фитили потење,и нуди заштита од УВ.
  • Издржлив ракав за компресија на раката:Ракавот на подлактицата и лактот ги поддржува мускулите со градуирана компресија за која било активност.
Enquiry Now
производи Листа