Кратки чорапи за компресија

Кратки чорапи за компресија Производители, добавувачи-CHINYA ENTERPRISE CO., LTD.
Ние сме водечки производител и извозник на Кратки чорапи за компресија. Произведени користење на најнова технологија, нашата палета на производи се исклучително траен и сигурен. Достапни во различни големини, ние исто така, обичај-направи овие производи, како на специфични барања на клиентите. кои ги исполнуваат барањата на различни индустрии.
Да купувате со висок квалитет Кратки чорапи за компресијапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Кратки чорапи за компресија од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
Клиенти и дистрибутери од целиот свет се добредојдени да преговара со нас за

Кратки чорапи за компресија

. Ајде да се приклучат на рацете и се стремиме кон просперитет.
  • Кратки чорапи за компресија - CG-03
Кратки чорапи за компресија
модел - CG-03
Заштитник за компресија на глуждот за плантарен фасциитис
CG-03
  • Материјал:74%НИЛОН 26%ЛИКРА
  • БОЈА:БЛК/СИНА БЛК/ЦРВЕНО БЛК/СИВО
Прилагодено е добредојдено
  • Големина:Прилагодено е добредојдено.
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
  • ПРОИЗВОДЕН ВО ТАЈВАН
КАРАКТЕРИСТИКИ:
ВЛАГА-ФТЛИНА ТКАФЕНИНА&даш;Ги одржува стапалата суви
ЕЛАСТИЧНО ОТВОРАЊЕ&даш;Обезбедете безбедно вклопување
ЦЕЛНО РЕБРЕЊЕ&даш;Олеснување на болката од плантарен фасцитис
ЛЕСНА ПЕТА&даш;Удобно со чорапи или чевли
Enquiry Now
производи Листа