Ракав за поддршка на зглобот

Ракав за поддршка на зглобот Производители, добавувачи во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е еден од клучните производителот, набавувачот и извозник во Taiwan. Нашата компанија специјализирана за производство и извоз на Ракав за поддршка на зглобот. Да имаат корист од нашите силни OEM / ODM способности и внимателен услуги, контактирајте со нас today.We искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите клиенти. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Најдете и купете Ракав за поддршка на зглобот по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Ракав за поддршка на зглобот во Taiwan
Нашите

Ракав за поддршка на зглобот

промовирање на нивниот шарм во голема мера. Набавени од сертифицирани производители на овие производи се произведени според параметрите за квалитет распространети на глобално ниво.
 • Ракав за поддршка на зглобот - CG-02
Ракав за поддршка на зглобот
модел - CG-02
Беспрекорна поддршка за зглоб со дупка за палецот
CG-02
 • Материјал:90%НИЛОН 10%СПАНДЕКС
 • БОЈА:Прилагодено е добредојдено/Изберете бои со пантон
 • Големина:Прилагодено е добредојдено.
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • ПРОИЗВОДЕН ВО ТАЈВАН

КАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Потпирач за зглоб со дупка за палецот.
 • Лесен дизајн на ткаење без шевови.
 • Изработено од високо еластична ткаенина,удобно,анти-бактериски,дише,еко-пријателски,носат-отпор,брзо сушење,пот-абсорбента
 • Олеснете го отокот на зглобот,болка,лабавост и исчашување.
 • Превентивна болка во рацете на глувчето и повреди на зглобовите во спортот.
 • Заштитете ги повредите на зглобот и дланката при спортување.
Enquiry Now
производи Листа