Компресивни ракави за зглоб

Висок квалитет Компресивни ракави за зглоб Добавувач, производител од Taiwan.
Ние сме за воведување на нашите само како производство, снабдување и извоз на сите видови на висок квалитет Компресивни ракави за зглоб. фабрика во Taiwan. Ние ќе снабдување на нашите производи се обезбеди стандард за квалитет во многу конкурентна цена со навремена испорака, како што ние веруваме во деловни односи со фирмата позитивен раст. Ние секогаш им понудиме на нашите клиенти со врвен квалитет на стоки во најдобра цена и испорака.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компресивни ракави за зглоб, треба да знаете за највисок квалитет на Компресивни ракави за зглоб производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Бидејќи ние се грижиме нашите клиенти како што се грижат, освен нашата компанија се стави голема инвестиција за развивање на нови предмети. До-to-date технологија ќе го направи нашиот

Компресивни ракави за зглоб

повеќе совршен и направи нашиот живот повеќе шарени. Еднаш ви треба, ние сме тука за вас.
  • Компресивни ракави за зглоб - CG-01
Компресивни ракави за зглоб
модел - CG-01
Беспрекорна поддршка за зглобот
CG-01
  • Материјал:90%НИЛОН 10%СПАНДЕКС
  • БОЈА:Прилагодено е добредојдено/Изберете бои со пантон
  • Големина:Прилагодено е добредојдено.
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
  • ПРОИЗВОДЕН ВО ТАЈВАН

Главни карактеристики и придобивки:
  • Загрејте и заштитете го вашиот зглоб
  • Може да се користи во различни спортови.
  • Лесен дизајн,одговара на човечкото тело,беспрекорно ткаење за да се избегне непријатност на кожата.
  • Удобно и пот-впива плетена ткаенина,дише,еластична,не стегната.
Enquiry Now
производи Листа