Компресија Pantyhose

Компресија Pantyhose Производители, добавувачи во Taiwan.
Ние сме ангажирани во бизнисот за производство, снабдување и извоз на сите видови висок квалитет Компресија Pantyhose. Ние строго се држиме до постојниот принцип на висококвалитетна брза испорака и најконкурентна цена. Ние како и секогаш ќе бараме соработка и ќе оствариме взаемна корист во билатералниот бизнис и трговијата со клиенти ширум светот.
Најдете и купете Компресија Pantyhose по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Компресија Pantyhose во Taiwan
Нашата компанија е специјализирана за снабдување на најдобрите производи Компресија Pantyhose. Тајната на успехот на меѓународната арена. Сите наши колеги прават деловни активности со клиенти. Ние не им ветуваме лесно на клиентите. Откако ќе ветиме, мора да исчезнеме сите, без оглед на трошоците. Клиент сме ние. Затоа, ние им даваме приоритет на потребите на нашите клиенти и се стремиме да воспоставиме далекусежни партнерства со клиенти и да станеме долгорочен важен партнер на кој клиентите му веруваат и се потпираат за успех. Ве уверуваме дека нашата компанија е способна да ги обезбеди најдобрите производи и услуги по продажбата.
  • Компресија Pantyhose - PTY-05
Компресија Pantyhose
модел - PTY-05
90 Denier 3D пантајхоза за поддршка за масажа
PTY-05
  • Достапно 90 Denier.
  • Материјал:88%НИЛОН 12%СПАНДЕКС
  • БОЈА:Беж/Црното.Прилагодена боја е добредојдена.
  • Големина:С-М/М-Л
  • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
  • 90 denier брановидни еластични издржливи плетења кои нудат масажа на абдоменот&колкот постепено да го обликува телото.
  • Издржливиот микрофибер направен од врвна мешавина од најлон и спандекс ве одржува топли и пријатни.
  • Памук во облик на дијамант, сошиен во хулахопките, ве прави флексибилно да одите.
Enquiry Now
производи Листа