Поддршка за теле

Висок квалитет и најдобра цена Поддршка за теле во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Поддршка за теле најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Поддршка за теле, треба да знаете за највисок квалитет на Поддршка за теле производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Ние сме insisit за истражување

Поддршка за теле

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
  • Поддршка за теле - CS-02
Поддршка за теле
модел - CS-02
Обликувачи за слабеење телиња
CS-02
Shapers за слабеење на теле

Материјал:90%НИЛОН 10%СПАНДЕКС
Боја:Црното/Бојата може да се прилагоди
Големина:Една големина одговара на повеќето/Големината може да се прилагоди
  • Беспрекорен дизајн кој не резонира со надворешната облека.
  • Цврсто ги стега бедрото или телето за да ја поддржи идеалната линија.
  • Дизајн на масажа со бранови за постојано обликување на нозете и насоки.
  • Идеален за помош на спортски повреди или напрегања.
  • Ткаенините се меки и удобни со силна еластичност и флексибилност.
  • Со анти-Навивам дизајн на работ на врвот и на дното,не е лесно да се лизне.
Enquiry Now
производи Листа