Функционални хеланки

Функционални хеланки Добавувач и производител во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. се ангажирани во нудејќи широк спектар на Функционални хеланки. Нашиот асортиман на производи е широко прифатена од страна на нашите клиенти за нејзините различни функции како издржливост, живописни бои, атрактивен дизајн и различни shape.We понуда прилагодување на различни параметри, како што форми, димензии и дизајн.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Функционални хеланки, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Нашите

Функционални хеланки

Производите се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Го поздравуваме нови стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за идна деловни односи и заеднички успех.
 • Функционални хеланки - LG-02
Функционални хеланки
модел - LG-02
Nano Ge функционални хеланки
LG-02
 • Достапно во 90 Denier.
 • Материјал:88%НИЛОН 12%СПАНДЕКС
 • БОЈА:Црното.Прилагодена боја е добредојдена.
 • Големина:С-М/М-Л
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Нано-Техничките германиумски влакна може да се повторуваат со перење без отстранување на врската.
 • Балансирајте го телото,прилагодување на физиолошките функции,го зајакнува метаболизмот и го намалува заморот.
 • Ткивото за подигнување може да ги поддржи мускулите и да ја ублажи болката.
 • Разубавете ги нозете на кривината.
 • Четири-начин истегнување способност,висока издржливост и обезбедување оптимална удобност и задоволство.
Enquiry Now
производи Листа