УВ ракави

УВ ракави Добавувач и производител во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на УВ ракави. Со една фабрика во Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на, кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите услуги се високо ценети од страна на нашите клиенти за навремени услуги и пазарот водечки цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите УВ ракави, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

УВ ракави

и најдобра услуга. Вашето задоволство е наше задоволство, ние го поздравуваме и да ја цениме вашиот предлог и повратни информации за тоа како можеме да ви служат подобро. Очекувам да има добри деловни односи со тебе наскоро!
 • УВ ракави - AS-04
УВ ракави
модел - AS-04
Бесшевни ултравиолетови заштитни ракави во боја Marle со дупка за палец
AS-04
 • Материјал:52%НИЛОН 9%СПАНДЕКС 39%ПОЛИЕСТЕР
 • БОЈА:Прилагодено е добредојдено.
 • Големина:Една големина одговара на сите/Прилагодено е добредојдено.
 • Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Нега за миење:Рачно миење Ладно/Без белило/Закачете се.
 • НАПРАВЕНО ИНТАЈВАН

Ние нудиме два стила на ракави.
Со дупки за палците:има отвор на страната на ракавот за палецот.Овој стил ви овозможува да го ставите палецот низ ракавот и да ги заштитите задниот дел од раката и дланката,додека ја покривате целата должина на раката од пределот на бицепс до зглобовите на прстите.Може да се носи и удобно без да се користи функцијата за отвор за палец.
Без дупки за палците:нема отвор на страната на ракавот за палецот.Овој стил ја покрива целата должина на вашата рака од бицепс до зглоб.

ПРИДОБИВКИ
 • Ракавите на рацете можат да ги блокираат речиси штетните УВА и УВБ зраци,UPF 50 заштита и 99.8%УВ заштита,заштитете ја вашата кожа,нема изгореници или каснувања од бубачки,нема потреба повеќе да користите крема за сончање.
 • Издржливите и еластични ракави им одговараат на повеќето луѓе’s големина,без компресија и отпор.
 • Материјал што дише кој брзо се суши и ја отстранува влагата од кожата.
 • Беспрекорен дизајн,одговара и удобно.
 • Дизајн во боја на лапор,неверојатни модели,шик и мода.
Enquiry Now
производи Листа