Чорапи за поддршка

Чорапи за поддршка Производители. Купете висок квалитет Чорапи за поддршка од Taiwan.
На ODM, нашиот дизајнерски тим може да помогне идеја купувачи доаѓаат во производителот, снабдувачот и извозник на Чорапи за поддршка, Ние се состојат од двете локални и странски таленти кои ги следат одблиску на петиците на промени во различни трендови на пазарот. Имаме професија и технологија на производство менаџер под проверка и вешти персонал на менаџерот нив.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за поддршка, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за поддршка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Ние имаме група на вработени и голема сума на продажбата на фигурата на

Чорапи за поддршка

. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
 • Чорапи за поддршка - CP-K-01
Чорапи за поддршка
модел - CP-K-01
Најлон компресија на коленото Здраво чорапи
КП-К-01
Ниво на компресија:15-20 mmHg/20-25 mmHg
Материјал:78%НИЛОН 22%ЛИКРА
Боја:Прилагодена боја е добредојдена.
Големина:С-М/М-Л
Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • Направени со високи-квалитетни ткаенини и 400-број на игли за флексибилност и удобност.
 • Сите производи се опширно тестирани од САД-CMD-100 за да се уверите во градуираната компресија.

Овие високи-функционалните чорапи помагаат:
 • Дајте енергија на нозете
 • Намалете го отокот
 • Ублажување на болка и тежина
 • Помогне за обновување на мускулите
Карактеристики:
 • Дипломирана компресија од глуждот до теле
 • Контурирана нога за супериорно вклопување
 • Флексибилен џеб за пети за дополнителна удобност
 • Ликра спандекс низ чорапите
 • Дише и брзо се суши
Enquiry Now
производи Листа