Црево за компресија

Црево за компресија по најдобра цена во Taiwan.
CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. се наоѓа во Taiwan. Ние сме професионални претпријатие ангажирани во производителот, снабдувачот и извозник на Црево за компресија. Ние можеме да ги доставуваме широк спектар на производи за да се исполнат постојано менување на барањата на пазарот. Кориснички налози се добредојдени. Ние се повеќе се шири нашите меѓународни удел на пазарот врз основа на квалитетот на производите, одлична услуга, разумна цена и навремена испорака. Ве молиме контактирајте не во секое време за повеќе информации.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Црево за компресија. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Црево за компресија кои нудат најдобра цена во Taiwan
Нашите

Црево за компресија

се усвоени од страна на многу компании и се успешно извезуваат во различни земји во светот. Сега ние искрено се очекува да се развие долгорочна соработка со вас.
 • Црево за компресија - CP-K-04
Црево за компресија
модел - CP-K-04
Пруга најлон компресија коленото Здраво чорапи
КП-К-04
Ниво на компресија:15-20 mmHg/20-25 mmHg
Материјал:78%НИЛОН 22%ЛИКРА
Боја:Прилагодена боја е добредојдена.
Големина:С-М/М-Л
Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
 • БЕЗ ЛИЗГУВАЧКА МАНЖЕТНА
 • ВЛАГА-ФУТИЛНИЦА
 • ЗАШТИТА НА ГЛОЖДОТ
 • ЗАЈАКНУВАН ПРЕК
 • ЗАСИЛЕНА ПЕТА

Придобивките што можеме да ги добиеме од поддршката за компресивни чорапи
 • Поддршка на мускулите
 • Подобрете ја циркулацијата на крвта
 • Олеснување на болката на телињата и стапалата
 • Намалете ги мускулните повреди и замор
 • Заштитете ги нозете од мали гребнатини
 • Чувајте ги нозете суви
 • Спречете го отокот
 • Промовирајте го обновувањето на мускулите
Enquiry Now
производи Листа