Ракави за компресија на нозете

Ракави за компресија на нозете Производители, добавувачи-CHINYA ENTERPRISE CO., LTD.
Нашата компанија посветува на производство на снабдувачот, производител и извозник на Ракави за компресија на нозете во супериорен квалитет, но со поевтини цени, како и одлична услуга за нашите клиенти. Како и за нашите професионални знаења и добро контролирана обработка линија, Monden тим е дека ние може да ви помогне на најдобар производ со најконкурентна цена. Ние потполно сопствена фабрика и строга контрола на квалитетот systems.Good квалитет, брза испорака се загарантирани. Со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе наскоро и имаат добра соработка со вас.
Да купувате со висок квалитет Ракави за компресија на нозетепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Ракави за компресија на нозете од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
Поради нашите одличен квалитет, добар систем за управување и се чувствувате услуги на клиентите, ние веќе ужива долготрајни добар углед во оваа

Ракави за компресија на нозете

поле пазарот.
  • Ракави за компресија на нозете - CP-CALF-02
Ракави за компресија на нозете
модел - CP-CALF-02
Ракави за теле со компресија на боја на градиент
КП-ТЕЛЕ-02
Ниво на компресија:20-25 mmHg
Материјал:78%НИЛОН 22%ЛИКРА
Боја:Прилагодена боја е добредојдена.
Големина:Прилагодената големина е добредојдена
Лого:Прилагодено лого е добредојдено.
  • Направени со високи-квалитетен материјал и професионална машина за компресивни чорапи од Италија.
  • Сите производи се опширно тестирани од американската тест машина за да се добие градуирана компресија.
  • Одлично црево без нога за компресија за шини со модерен изглед што ќе ги сврти главите и ќе помогне да се избегнат повреди!
  • Може да се пере дизајнирана со квалитетна најлонска спандекс ткаенина изградена за издржливост.
  • Дипломираните компресивни обвивки започнуваат од глуждот што работат на телето совршено наместено победи’т копа во задниот дел на коленото.
  • Својствата за отстранување на влагата брзо се сушат на воздух за неколку часа.
  • Удобен основен слој Материјал за дишење и внимателна конструкција.
Enquiry Now
производи Листа