Чорапи за поддршка на теле

Чорапи за поддршка на теле по најдобра цена во Taiwan.
Ние сме CHINYA ENTERPRISE CO., LTD. која е ангажирана во производството на висок квалитет на Чорапи за поддршка на теле која е направена со користење на најдобар квалитет на суровини и материјали кои се достапни на пазарот. Овие се дизајнирани и произведени според различни национални и меѓународни стандарди за квалитет и безбедност. Ние бидете сигурни дека производите се произведени според стандардот поставени од страна на регулаторните тела.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Чорапи за поддршка на теле. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Чорапи за поддршка на теле кои нудат најдобра цена во Taiwan
Ние сме во сопственост одличен тимска работа со кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Чорапи за поддршка на теле

и внимателен услуга. Ако сакате да дознаете повеќе за она што можеме да направиме за вас, јавете ни се во секое време, ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
  • Чорапи за поддршка на теле - CP-CALF-04
Чорапи за поддршка на теле
модел - CP-CALF-04
Компресија спортски теле ракави
КП-ТЕЛЕ-04
Ниво на компресија:20-25 mmHg
Материјал:78%НИЛОН 22%ЛИКРА
Боја:Прилагодена боја е добредојдена.
Големина:Прилагодената големина е добредојдена
Лого:Прилагодено лого е добредојдено.

Еластичност на компресија од 20-30 mmHg:Ви овозможува да имате корист од врвната поддршка за телиња без да страдате од ракавите кои се премногу стеснети.Високо-перформанс компресивни ракави на теле што обезбедуваат прогресивна компресија од глуждот до коленото ви ја даваат потребната кондиција и стабилност.
3D плетена технологија:Оваа удобна и стилска еластична компресивна чаура за теле поддржува со 4-начин истегнување способност,нуди врвна заштита наоколу.
Премиум ткаенина:Нашиот ракав за компресија на теле има можност за дишење,влага-чисти ткаенини кои ги одржуваат вашите мускули топли на ниски температури,исцедена пот и ве одржува суви и непријатен мирис-бесплатно на високи температури.
Погоден за корисници од сите возрасти и нивоа на фитнес:Компресивниот чаур за теле со високи перформанси го промовира протокот на крв и обезбедува супериорна поддршка и издржливост за сите начини на живот,каде и да е,секогаш кога,и што и да правите.
Enquiry Now
производи Листа